Póbki materiałów MnEMORY Techniques™

opublikowano: 27 wrz 2013

Podejmując decyzję o rozpoczęciu jakiegokolwiek szkolenia, warto mieć pewność, że nie będzie ono nudne i spełni pokładane w nim oczekiwania. Dlatego też, odpowiadając na liczne zapytania i prośby, udostępniamy próbkę materiałów, jakie przez 24 tygodnie będą otrzymywać uczestnicy kursu technik pamięciowych i efektywnej nauki MnEMORY Techniques™. Fragmenty zeszytu teoretycznego i ćwiczeń praktycznych można pobrać ze strony Szkolenie ONLINE.

Jednocześnie przestrzegamy przed próbą samodzielnej nauki mnemotechnik wyłącznie w oparciu o udostępnione materiały. Ponieważ stanowią one jedynie wąski wycinek całego kursu MnEMORY Techniques™, wyrwane z kontekstu nie spełnią swojej funkcji.

Informujemy również, iż zeszyty są własnością CKiP Dictum. Jakiekolwiek ich kopiowanie, modyfikowanie, udostępnianie i rozpowszechnianie zarówno przez osoby prywatne, jak i podmioty gospodarcze (w tym: podmioty konkurencyjne) jest zabronione. Materiały stanowią własność intelektualną i jako takie podlegają ochronie. Wszelkie przypadki bezprawnego ich wykorzystywania będą ścigane na drodze prawnej.